| PoSeDaTuU a întrebat:

Am si eu o intrebare dezamagitoare!
Azi am auzit ca se pot baga moduri in samp pentru masini...Am luat sami dupa net l-am instalat am luat cateva moduri de masini si le-am bagat in joc in fine primele mi-au mers dar cand am luat inca un mod l-am instalat si numi aparea in joc am dat /q si cand sa ma loghez din nou in samp imi aparea aia cu Started samp 0.3e Si numi aparea casuta sa scriu parola de la cont si se bloca numi aparea casuta aia si trebuia sa dau restart la pc.

4 răspunsuri:
| Reyko95 a răspuns:

Reinstaleaza Gta San Andreas Si Sampu

Sper sa iti mearga

| PoSeDaTuU explică (pentru Reyko95):

L-am reinstalat in acelasi director dica C:/Program files/Rockstar... si nu a mers acum incerc sa ii schimb directorul adica sa il instalez in D:/Jocuri/Rockstar... Poate asa va mergesad

| Reyko95 a răspuns (pentru PoSeDaTuU):

Baga id asta si vb

reyko.samp@yahoo.com

| PoSeDaTuU explică (pentru Reyko95):

Am rezolvat multumesc mult. trebuia sa schimb fisierul de instalare...De exemplu pentru cei care au problema asta si care nu stiu. C:/Program files/Rockstar/Gta san andreas/safasssdg-Mai creati voi 1 fisier sau adaugati inca 1 caracter la folderul in care vreti sa fie instalat!