| Razvanu7z a întrebat:

Salut, am si eu o intrebare legata de cumpararea licentei STEAM pentru jocul Counter-Strike, CS:Condition Zero
Cand trimit mesaj la 710 cu codul dat de cei de la NETOPIA, primesc inapoi mesaj de la 7100 in care scrie sa trimit codul trimis anterior + "DA" pentru confirmare
Si cand incerc sa trimit confirmarea. NU SE TRIMITE MESAJUL. Ajutor plz? dau funda happy

1 răspuns:
| m5789932 a răspuns:

Nu cumpara asa zise licente de pe nu stiu ce site-uri romanesti. Sunt fack-uri. Intra pe site-ul oficial de la steam si cumpara de acolo jocul dorit. (O sa ai nevoie de un card.)

Site oficial: http://store.steampowered.com/

Parerea mea: cumpara CSS (Counter Strike Source)