| EL92 a întrebat:

Salut, am si eu o mare rugaminte, daca se poate, vreau sa ma apuc de metin2Osiris,dar nu imi da mail-ul de confirmare si as vrea daca se poate, sa imi dati si mie un cont sau sa imi faceti si sa m-il dati pe mess ID:gabyoprea29@yahoo.com

Răspuns Câştigător
| cosmin24 a răspuns:

Nume:cosminalex
parola:celmaitare24
daca nu incearca un 24 la sfarsitul numelui ca nu mai stiu am cont dar nu mai pot sa descarc osiris si n-am ce face cu el xd

| EL92 explică (pentru cosmin24):

Mssssssssssss mult de tot

| EL92 explică (pentru cosmin24):

Nu merge straight face

| Brâncuşi a răspuns (pentru EL92):

Este mult prea logic să nu meargă...

| EL92 explică (pentru Brâncuşi):

Dc

7 răspunsuri:
| Brâncuşi a răspuns:

Salut,se mai întămplă aşteaptă o scurtă perioadă de timp dacă nu încearcă să îţi faci alt cont pe alt mail, depinde de problemă dar nu este ceva grav!

| EL92 explică (pentru Brâncuşi):

Am incercat sa fac cont pe alete doua mailuri straight face

| EL92 explică:

Ia,uimestema? dc?