| Am0Problema a întrebat:

In legatura cu cs:go: cate victorii trebuiesc pentru up la grad si daca trebuie scor mare?
Eu acum al silver 4 si daca s-ar putea sa imi ziceti cate victorii trebuiesc pentru fiecare up la grad in parte.

Răspuns Câştigător
| anonimguy3 a răspuns:

Intre silver 1 -- si silver master elite 3 victorii la rand (jucand si bine si sa ai scor bun daca nu 4 sau mai multe)
Intre nova 1 si nova master (nova 4 da cu alt nume) 4 meciuri sau 5 iarasi jucand bine considera mereu asta cu jucatu bine.
Intre master guardian 1 si master guardian elite 6-8 vicotrii la rand (intre 1 si 2 cel mai des 5 sau 6 iar de la 2 la elite 7)
de la master guardian elite la distinguished master guardian 7 victorii cel putin si ar merge spre 8
intre distinguished master guardian si eagle master guardian 8 cel putin si pote merge spre 10
intre eagle mg si legendary eagle mg 9 cel putin si merge spre 11
intre legendary eagle mg si supreme master first class 12 spre 15
si intre supreme master first class si global elite 15 cel putin

Iti dau un pont daca castigi meciuri fara sa pierzi sau dc nu faci si egaluri pe acolo si faci rank up poti face mai repede urmatoru rank daca castigi incontinuare si joci bine. Gen acum esti silver 4 faci rank up la silver elite si daca mai castigi 2 meciuri si joci si bine faci iar rank up decat sa faci 3 meciuri sau 4.

| Am0Problema explică (pentru anonimguy3):

Mersi de raspuns. Mereu am scor peste 50 si scor mereu pozitiv, cred ca merge big grin

| RaulBoss2004 a răspuns (pentru anonimguy3):

Dar pentru silver 1 la silver 2 cate winuri imi trebuie ( am 19 in comp)
M-am apucat de o sapt.

| anonimous2001 a răspuns (pentru RaulBoss2004):

Trebuie sa ai vreo 3 la rand, ca degeaba ai 19 câștigate și 19 pierdute ca e același ****

4 răspunsuri:
| Razvaneserios a răspuns:

Nu scuz categoria, iesi acasa