| Claudiu12312341 a întrebat:

Salut, am si eu o probla când sunt pe o aplicatie ( streamago, Youtube, jocuri ) si primesc un mesaj pe Facebook messenger nu mai îmi apare pe ecran si trebuie sa ies din aplicatiile alea si sa intru pe messenger... De ce nu mai îmi apare pe ecran? Fundaa

2 răspunsuri:
| Gonrax a răspuns:

Dacă ai ultimul update de Messenger, intră pe Messenger, apasă sus de tot pe poza aia albă (ca un om fără poză de pe FB).
Dă pe notifications, activează ala și la chat heads activează și aia.

| Santo2190 a răspuns:

Reinstaleaza aplicatia si spune-mi daca nu-si revine