| bratasanu007 a întrebat:

Salut am si eu o problema am downloadat si eu mapa tsm map 6.3 intru in joc in euro truck simulator 2 am creat profilu merg bine ma da imediat in joc cu un transport duc repede transportu iar cand ma da sa imi aleg alte transporturi apas pe 1 ma scoate din joc si imi da o eroare Microsoft visual c++ runtime library
cu mesaju Runtime Error! Program C:\
This application has requested the Runtime to terminate it in an unusual way.
Please contact the application's support team for more information.
Am Euro Truck Simulator 2 1.24.2.2s
Si cam la toate hartile imi face asa cu eroarea asta Am windows 7 Ultimate Sp 1 Inainte nu facea asa si imi mergea hartile acuma nu mai merge ca imi da eroarea asta la toate hartile va rog frumos ajutati-ma va multumesc.

1 răspuns:
| CM7YRE a răspuns:

Instaleaza toate runtime-urile necesare sa-ti ruleze: http://www.computerbase.de/downloads/systemtools/all-in-one-runtimes/