| gypsv a întrebat:

Salut.Ma poate ajuta si pe mine cineva in legatura cu aceasta problema?
de dimineata cand am deschis FM 2012 primesc aceasta eroare

runtime error this application has requested the runtime to terminate it in an unusual way.Please contact the application's support team for more information.

Parca era un program sau ceva care sa scapi de aceste runtime error.
multumesc.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand ai instalat jocul ai copiat tot ce trebuie crack patch direct x sau nu
Fa toate astea si vezi daca merge

| gypsv explică:

Am instalat jocul, a si mers, dar nu stiu de ce da aceasta eroare cand intru in salavare.