| mihaitagabriel a întrebat:

am si eu o problema! am instalat acum 2 zile Kaspersky Antivirus 2012 trial si am observat ca imi mananca o groaza din memorie.asa ca am vrut sa il sterg. an intrat la control panel, add or remove programs etc. si pe la jumatatea unnistallingului spunea: Failed! Not enough space on disk! Acum nu mai merge sa il dezinstalez pentru ca nu mai am decat vreo 2-3 MB liberi in C: Va rog ce as putea sa fac?

1 răspuns:
| Jorah a răspuns:

Fa-ti loc in C. Daca ai asa multa nevoie de spatiu, fa asa :

Descarca programul "Revo Uninstaller PRO ", de aici :

http://download.chip.eu/ro/Revo-Uninstaller-Pro-2.2.0_6447652.html

Incearca prin programul asta sa dezinstalezi anti-virusul. Daca nu stii sa-l folosesti lasa-mi pe privat un mesaj cu ID tau.