| Alesto93 a întrebat:

Salut am si eu o problema am instalat din greseala toolbarul de la imvu si nu stiu cum sa-l scot de pe google chrome vreau sa dispara. de tot am incercat sa-l sterg si sa-l instalez din nou si tot nu a disparut imi poate spune si mie va rog cum sa fac de el? dau funda multumesc.

Răspuns Câştigător
| Santo2190 a răspuns:

Start ==> Control Panel ==> Programs ==> Uninstall A Program ==> si cauti in lista cu programele instalate tolbarul de la imvu si il dezinstalezi

1 răspuns:
| Slash123 a răspuns:

Ca s-a dezactivezi toolbarul intra in optiuni---->instrumente---->extensii...si de acolo il dezactivezi!