| Preda_Mada_1996 a întrebat:

Am si eu o problema, am nevoie de un hack pentru metin2 ro respectiv un level bot dar in afara de m2bob va rog sa imi zica cineva un hack functionabil.

3 răspunsuri:
| tsunami11 a răspuns:

Add skype deen. wraiven si iti dau eu un hack bun si folositor.

| Preda_Mada_1996 explică (pentru tsunami11):

Nu pot adauga skype-ul tau mi-a dat doar un singur element si era o fata din china happy da-mi un id de messenger, adica adauga tu (predaflorinmadalin) = id meu de messenger

| Preda_Mada_1996 explică (pentru tsunami11):

De fapt ma scuzi de primul mesaj adauga si skype si messenger, skype este preda.mada