| dodo1001 a întrebat:

Salut am si eu o problema:
Am un Sony Ericsson k550 si nu reusesc sa bag jocuri pe el.
Jocurile sunt sub format. jar si sigur combatibile cu telefonul
Am cautat peste tot dar nu am gasit
Daca incerc sa le trec direct sa mut fisierul il pune dar in telefon nu il citeste imi zice trimite ca. etc...
Vreau neaparat sa bag cateva jocuri va rooog
Funda daca merge!

1 răspuns:
| djrobby a răspuns:

Pai daca iti spune,, trimete ca,, inseamna ca nu sunt compatibile cu telefonul tau si eu am un S.E K800i si am mai intampinat si eu problema asta.
uite un site unde poti descarca jocuri pentru orice telefon www.mobile9.com bafta!