| vlad210 a întrebat:

Am un telefon Sony Ericsson k810i care este blocat pe orange. De curand ai mei i-au scos internetul si nu stiu de ce dar nu mai merg nici jocurile. Cand incerc sa intru imi spune : "Operatia nu a reusit". Ii pot face ceva sa mearga jocurile? Am cautat pe diverse site-uri si se pare ca nu sunt singurul cu aceasta problema. Pana acum nu am gasit niciun sfat folositor. Astept raspunsuri.

1 răspuns:
| firstb a răspuns:

Pai. s-ar putea ca jocurile tale sa aiba legatura cu net-ul; in sensul ca se tine scorul pe net. daca doresti sa-ti donwload-ezi jocuri pentru telefolul tau. iti recomand site-ul getjar.com. evident daca ai cablu de date.