| BoGdaNelL001 a întrebat:

Am si eu o problema.
Am un telefon A4DUO si am vrut sa-mi niste jocuri/aplicatii de pe google play.
Dupa ce se descarca imi zice "URI pentru descarcare nevalid".
(Imi face asa la toate aplicatile)
Cum pot rezolva problema?
De preferat raspuns concret si repede.
Multumesc

1 răspuns:
| georgeenglezu2016 a răspuns:

Prima oara reseteaza din fabrica telefonul. (2) Fa-ti alt cont pe magazin play dupa ce ai facut toate astea intri la setari securitate si bifezi surse necunoscute sa fie activa si mai alegi parolele vizibile, dupa care intri la magazin play alegi si tu jocuri mai mici vezi daca iti merge dupa aceea alegi alt joc mai mare daca este ok mai instalezi dar grija cu memoria fiindca nu este un telefon performant o zi frumoasa