| LiquidDJ a întrebat:

Salut, am si eu o problema. Cand deschid browserul (Google Chrome), imi dispare bara de la windows. Este singura fereastra la care am aceasta problema. Ma poate ajuta cineva?

PS: Fara raspunsuri gen: click dreapta pe bara si auto-hide... si etc. (am gasit aceleasi raspunsuri pe net dar degeaba)

Vreau un raspuns concret daca se poate. Multumesc!

2 răspunsuri:
| Shobo91 a răspuns:

Iti dispare sau doar ramane ascunsa in spatele ferestrei browserului? incearca dai pe maximize de mai multe ori pe browser poate e setat sa fie in top(deasupra) tuturor aplicatiilor!

| LiquidDJ explică (pentru Shobo91):

Am tot incercat dar degeaba, am sters toate pluginurile care erau degeaba, i-am dat refresh si pana la urma i-am dat de cap. Acum apare, multumesc totusi!