| tankiiiiiiiiii a întrebat:

Mi-a disparut tot ce aveam pe dekstop inclusiv bara de jos si nu mai pot da nici click dreapta pe dekstop nu dati raspunsuri de genu poate ai dat pe hide-auto.

4 răspunsuri:
| nicusor95 a răspuns:

Incearca ctr+alt+del, intri in task manager, applications si dai click pe new task.o sa iti apara fereastra run.scrie explorer.exe. daca nici dupa ce ai facut asta nu se intampla nimic ar trebui sa instalezi un windows

| RAY a răspuns:

Ai sters ceva fisiere sau ai golit desktop, ceva ai facut, da un system restore

| K0sti a răspuns:

Hocu-pocus! Vezi ca au cazut pe birou! Pana una alta, baga o scanare cu un antivirus serios, asta daca mai ai la ce, ca nu prea cred...

| tankiiiiiiiiii explică:

Eu am pus aceeasi intrebare dar nu raspunde nimeni