| Gavrilescu_Cristian_1997 a întrebat:

Am o mica mare problema cu browserul meu de net (Google Chrome).
Cand vreau sa deschid doua pagini de youtube (2 video-uri) mereu se inchide brusc si scrie asa : (Hopa! Google Chrome s-a inchis cu o eroare sau ceva de genu ca nu apuc sa vad ca dispare repede scrisu).
Cine ma ajuta dau funda!

Răspuns Câştigător
| Rebecca123 a răspuns:

Si eu am google chrome insa nu mi s-a intamplat asta niciodata chiar si cu 2 videouri deschise..ma sterge din istoric poate o sa mearga mai bine iar daca nu, instaleaza-l din nou.PS:pentru a sterge istoricul CTRL+H.

1 răspuns:
| sangerosulel a răspuns:

E probabil sa ai placa video slaba thinking, nu am nici eu idee.
Reinstaleaza chrome sau foloseste alt browser.