| Dragoselu12345 a întrebat:

Salut,am si eu o problema cand ma uit pe youtube sau pe trilulilu sau petetava dupa un anumit timp sunetul incepe sa bazaie si vocea sa caraie, folosesc google chrome.

Răspuns Câştigător
| DeFoOL a răspuns:

Problema este de la Gogle Crome...incearca cu firefox..ca problema dispare.

3 răspunsuri:
| Dragoselu12345 explică:

Am folosit opera pana acum si se misca greu+nu se vedeau pozele facute in affter effects sau filmuletele si acolo nu se auzeau bazaituri sau altceva am verificat si mufele mai astept raspunsuri.

| UkD a răspuns:

Sunt de acord cu RockMusic99, problema nu e de la Chrome ci de la sistemul tau audio. Anyway, iti recomand sa folosesti browserul Opera, e mult mai ok ca Chrome, Fire Fox, Internet Explorer...etc tongue

| RockMusic99 a răspuns:

Incearca sa verifici mufele de la sistemul audio