| sylwyu97 a întrebat:

Am si eu o problema la youtube cand folosesc google chrome. Imaginea se vede sacadat dar sunetul sunetul e ok..PS. am incercat sa schimb calitatea si degeaba...Mi se intampla cel mai des cand dau fulscreen...Multumesc mult!

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Actualizeaza-ti driverele.

| piTiCcu a răspuns:

Dezinstaleaza Google Chrome, apoi instaleaza-l la loc daca nu merge nu am alta solutie.

Mult noroc!

| Claudiu120719 a răspuns:

Aceeasi problema o am si eu si pc a venit de la reparat acum 1zi si a bagat iar driverele deci google chrome se duce de raparolling on the floor))