| biancamihaela89 a întrebat:

Am o problema cu videoclipurile... Se blocheaza doar imaginea, nu si sunetul. Pe orice site intru, youtube, 990. ro, orice! Folosesc Google Chrome, dar si cand intru pe Mozilla tot asa imi face. Nu pot sa vad nimic, pentru ca se blocheaza videoclipul. Ce sa fac? Multumesc mult.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa lasi sa incarde video, dai play apoi iil dai pe pauza 2-3 minute, e posibil si de la conexiunea slaba la internet, e foarte rpobabil si de la erori multe in calculator, incearca sa cureti calculatorul de erori, si nu mai deschide alte aplicatii in timp ce folosesti youtube.

| biancamihaela89 explică (pentru anonim_4396):

Am incercat asta cu incarcatul, dar nu merge, tot se blocheaza. Cum sa-l scap de erori? Ce naiba sa-i fac?

| anonim_4396 a răspuns (pentru biancamihaela89):

Trebuie sa descarci asta: http://www.iobit.com/advancedsystemcareper.html dupa ce il instalezi dai click pe iconita advanced sistem care, o iconita cu un "C", si apesi simplu "scan", dupa ce iti fixeaza erorile, dai click pe repair. dupa ce repara, dai un restart calculatorului. Daca nici asa nu merge sa vezi video, ori e conexiune slaba, ori ai net pe modem. In orice caz iti recomand sa descarci pentru ca ajuta f mult calculatorul, si o sa fii surprinsa ate erori gasesti. succes

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Si lasa calculatorul mai liber, dezinstaleaza ce nu folosesti, pentru ca ingreuneaza calculatorul, pur si simplu nu mai "trege" bine.

4 răspunsuri:
| pelleradu a răspuns:

Actualizeaza drverle de video si sunet