| RazzyFUnik a întrebat:

Salut

Am si eu o problema cu contul de facebook. De cateva luni daca adaug mai multi prieteni, imi este dezactivata optiunea add friend pentru 7/15/30 zile etc... ceea ce nu e corect.
O alta pb este ca prietenii mei care vor sa imi dea add nu pot. Pur si implu cand ma cauta si intra pe profilul meu nu au buton add friend. Doar optiunea follw pe care am dezactivat-o.
Totodata nu pot face conexiune cu yahoo messenger sa pot vorbi de acolo cu prietenii din lista de fb. Yahoo da eroare ca nu poate realiza conexiunea intre mess si fb.
Care ar fi problema si ce as putea face? multumesc

6 răspunsuri:
| buffa a răspuns:

Instaleaza-ti un alt windows, daca vrei sa vorbesti pe messenger,
iar pentru facebook, nici alt browser nu o sa te ajute...asa e de a ei..eu tot asa am patit am adaugat multi si mi s-a blocat optiunea de a adauga prieteni.

| RazzyFUnik explică (pentru buffa):

Messengerul e ok Windowsul are app o luna de la instalare... e o pb cu partea ca cine ma cauta nu ma poate adauga ca prieten... restrictia mea expira dar pb asta?

| DixieBloom a răspuns:

Problema ta este ca trebuie sa mai stergi din prieteni pentru cas foarte multi.

| Avram_Eddy_1998 a răspuns:

Ai prea multi prieteni si inceaca skype in loc de mess si te conectezi cu fb pe skype. Eu cand comentam la pagini imi dadea block si nu mai puteam comenta; sa dau like/share timp de 10 zile. Si de cand te conectezi pe mess cu fb?(n-am mai auzit)

| RazzyFUnik explică (pentru Avram_Eddy_1998):

E vorba de link to facebook nu conectare pe yahoo cu contul de facebook. Scuze daca am dat impresia gresita