| albertdexter a întrebat:

Salut am si eu o problema cu cs-u cand trag cu arma mi, se blocheaza reculul adica tin apasat trag 1 glont si apoi ramane blocat cateva sec apoi iar merge un glont a mai intalnit cineva problema asta? daca stie careva rog sa ma ajute k ma tot chinui de ceva vreme inainte mergea bine acum nu stiu care e treaba am reinstalat steamul am reinstalat si windowsul degeaba. joc default. poate ma ajuta si pe mine cineva... Multumesc.

Răspuns Câştigător
| eXecutor a răspuns:

Atunci poate e din cauza placii tale videowinking

| albertdexter explică (pentru eXecutor):

Pai pana acum n-am avut probleme de genul. si am folosit aceiasi placa video

5 răspunsuri:
| vaniusamd99 a răspuns:

Asta poate sa fie de la driverul de la calculator sau de la vidio card!

| eXecutor a răspuns:

Depinde ori ce cfg ai, daca e de la cfg, are reculul block din cfg, sau ai tu lag si vezi asa

| albertdexter explică (pentru eXecutor):

Nu joc cu cfg si nu am nici lag

| albertdexter explică:

Nu joc cu cfg am spus asta si nu am nici lag