| Dani1998 a întrebat:

vreau sa ma ajutati si pe mine cu o problema. acum 2 zile mi-ai descarcat sa:mp.Intru in samp si scriu servere imi intra in san andreas multiplayer si prima orara scrie Start server bla bla bla, pe unra scrie conecting to(servereul respectiv)si pe urma imi zice servere didn't respond asta face la fiecare server.

Răspuns Câştigător
| Irrynel a răspuns:

E ori din cauza netului ori de la server. Sau poate nu ai pus versiunea buna de SA:MP. Uita-te sa ai ultima versiune si serverul sa fie compatibil.

5 răspunsuri:
| r0bert98 a răspuns:

93.119.26.227:7777 masina + casa gratis

| AZqwedas123 a răspuns:

Intrati pe 93.119.26.77:7777 este un server de samp care imita viata reala admini sunt foarte de treaba si e foarte fun daca intrati scrieti /report am fost adus de Bleach

| Anonymous69 a răspuns:

HostName: [0.3x] Nolimit RPG www.nolimit-gaming.com
Address: 109.163.233.126:7777
Players: 26 / 100
Ping: 8
Mode: NN:RP v3.1
Map: San Andreas

| Zkll a răspuns:

GTA.STAR-ZONE.RO:7777
Incercati serveru asta e mod GodFather si e ruperehappy Admini de treaba, te ajuta cu orice vrei.

| Mariosamp a răspuns:

Am facut un server de samp nou cu prieteni este de 1 luna si avem 40/200 pe el cand intri iti dam 1kk si un infernus e 10kk, la 50/200 se va face un event dgl cu premiu mare si se va da lvl up eu zic sa intrati acum si o sa va lasati de celelalte servere am multi prieteni pe el care s-au lasat de B-Zone si Bugged.ro

Nume:CsWin:RPG Server samp (0.3X)

Adresa:92.114.32.103:7777

Playeri:40/200

Mode:CsWin RPG v1.0.1

Map:LV si LS