| oSk a întrebat:

Am si eu o problema cu Gta 4 Am windows 8 si am instalat gta-ul apoi imi da o eroare ceva gen ws 10. M-am uitat pe Youtube, apoi zicea ca trebuie un patch, am luat patch si apoi imi zice sa reinstalez jocul, ce pot face si eu?

2 răspunsuri:
| RaduHD a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=Xgi2H8sKzUA, Citeste descrierea filmului;

| oSk explică (pentru RaduHD):

Faza e ca imi da acum o alta eroare nu prea inteleg, daca vrei sa ma ajuti poti baga id mez_low51 si vorbim