| Alin_Constantin_Dumitrescu_1985 a întrebat:

Am si eu o problema cu mouse de gaming Rival 300.
Acum 5 zile l-am achizitionat si am problema de a mi se strica sensitibitatea la mouse si e foarte enervant, deoarece nu
pot juca, stie cineva ce as putea sa ii fac.
Inainte am avut si rival 100, si in primele 6 luni nu a facut probleme iar dupa la fel si el cu sensitivitatea
Multumesc!

3 răspunsuri:
| Ax3LdeV a răspuns:

Mouseu nu prea inteligent si trebuie sa fie aplicatia steelseries engine 3 pornita, daca nu o ai instaleazo

| Alin_Constantin_Dumitrescu_1985 explică (pentru Ax3LdeV):

O am instalata cu ea fac man...dar nu stiu ii dau un alt dala sa se creeze dar tot mi se strica si nici nu se apasa.

| Ax3LdeV a răspuns (pentru Alin_Constantin_Dumitrescu_1985):

Atunci daca mai ai garantie sa il dai acolo