| Alin_Constantin_Dumitrescu_1985 a întrebat:

Salutare!
Am si eu un mouse de tip "Rival 300 " si mi se strica sensitivitatea singura ( am si testat asta si tot mi s-a stricat ) am si aplicatia, dar nu stiu ce sa ii mai fac, am si garantie.
Daca stie cineva sa ma ajute sa ma contacteze pe skype: alin. dumitrescu8
steam:Vicow21 sau ( Vicow )
Multumesc, anticipat!

2 răspunsuri:
| ovidiu123432 a răspuns:

Poate e stricat, poti cauta pe Youtube, daca nu merge, inseamna ca sunt sanse sa fie stricat, asa ca il duci sa-ti dea altul.

| Alin_Constantin_Dumitrescu_1985 explică (pentru ovidiu123432):

L-am dus si l-au refacut dar de data asta nu cred ca o sa ii mai faca ceva, deci s-ar putea sa imi iau altceva de banii aia, si cred ca imi iau casti Logitech g30 albastre