| stefanfanu a întrebat:

Buna tpu.Este vorba de cs 1.6.Aud pe unii ca au sensitivity la mouse cuprins intre 1 - 4.Eu daca pun in acest interval sensitivitatea mi se misca foarte greu mouse-ul.Eu joc abia cu 8, si abia la 8 mi se misca mai normal.Care e problema? De ce nu pot juca cu sensitivitatea intre 1 si 4? Cum pot sa fac?

2 răspunsuri:
| madandaniel a răspuns:

Ori Mouse Nui Bun, sau, ai windows7?,daca ai windows 7 atunci intri in Panou De control, dai la Mouse, si acolo unde scrie viteza dai la maxim, sau cit vrei tuhappy FUNDA?