| Omi777 a întrebat:

Salut, am si eu o problema cu need for speed! Cand vreau sa concurez (sa fac o cursa) accelerez si imi ramane doar pe 41 la ora! Masina este fff buna care inainte prindea si 190 la ora si acum prinde 41 si nu se mai miscasad ma puteti ajuta stiti ce setari sa faccrying( va rog din tot sufletulsad

2 răspunsuri:
| Omi777 explică:

Pai nu-mi aparesad km/h sau m/h ca joc nfs most wanted

| alexutzzu1998 a răspuns:

Daca tu crezy ca masina aia care prinde 190 e fffff buna... uite cum faci du-te la optiuni si la gamplay si vezy daca e dat pe km\h sau m\h