| wTFdarknes a întrebat:

Salut am si eu o problema cu pc-ul, am o placa video Asus ah3650 silent iar placa mea de baza este qdi platinix 2e si de curand am reinstalat windowsul se pare ca acum numai imi merge placa video, mereu cand deschid pc ul se incarca windowsul si se blocheaza si am mai avut o placa de rezerva de 64 mb si cu aceea merge.Din ce cauza nu imi merge placa video Asus?

1 răspuns:
| SkyGamerex a răspuns:

Salut!
Uita-te daca drivele de la placa video sunt instalate sau daca placa ta este compatibila cu placa de baza
Sper ca ti-am fost de folos