| stavrinos a întrebat:

Hello, am reinstalat de curand windowsul, am instalat placa de baza, video si de sunet dar am o problema.imi sacadeaza orice este video iar uneori cand deschid pc si intra in windows imi schimba rezolutia pur si simplu.care ar fi problema? eu ma gandesc ca e de la placa video.am instalat de pe cd si de pe net niciuna nu a fost ok.aceasi problema. am placa video ati radeon 7000

3 răspunsuri:
| laptopnews a răspuns:

Cauta driver-ul pe site-ul producatorului. Sunt mai putine sanse sa iei unul gresit. Succes!

| CristiPalidu a răspuns:

Este posibil sa fie si de la procesor sau ram. Ai Flash Player, Shockwawe, Java instalate?

| King_Iulian_1977 a răspuns:

Intri in device manager si vezi daca ai vreun device cu semnul! inseamna ca nu ai driver bun pentru el. se pare ca nu ai driverul video instalat.