| WizKid1990 a întrebat:

Am si eu o problema cu PC-ul, mai exact cu monitorul, de ceva vreme imi apare un punct negru pe ecran, din cate am inteles eu de pe unele site-uri un pixel mort s-au blocat se face galben pe culoare alba si alb pe culoarea neagra etc, dar la mine nu e asa, ramane negru indiferent pe ce culoare ar fi, ce sa fac? va rog ajutat-ma.

1 răspuns:
| blitzenn21 a răspuns:

Un pixel negru e un pixel mort.

exista posibilitati de reparare... nu le-am testat dar merita sa incerci

http://www.laptopulmeu.net/2010/pixel-mort/