| DRIFTY a întrebat:

Buna seara, am o problema, de 2 zile cand deschid skype mi se blocheaza pc si incepe sa imi ruleze fffffff greu, ma puteti ajuta?

3 răspunsuri:
| VladyXR a răspuns:

Salut DRIFTY.Problema este ca skype-ul tau nu este actualizat corect sau este foarte veche versiunea, iti recomand sa iti descarci unu mai nou si sa actualizezi corect!
Sper ca te-am ajutat!
Bafta! Funda?

| DRIFTY explică (pentru VladyXR):

Imi pare rau sa iti zic dar am instalat si windowsu si am downloadat cea mai noua versiune si e aceeasi problemasad

| GameMaster93 a răspuns:

Cel mai sigur e din cauza sistemului nu a programului, totusi incearca sa iti reformatezi sistemul, sau sa iti descarci un avast destul de teapan, daca tu ai deja virusi in sistem trebuie unu bun sa poata sai stearga, o parte...pe toti niciodata...straight face