| Alin_Barcaceanu_1992 a întrebat:

Salut am si eu o problema cu windows 10 problema fiind cu wot blitz noul world of tanks dar pe windows store 10 se instaleaza totul cu succes apoi cand dau sa intru joc imi apare fereastra si imediat mi se inchide dar fara nici o eroare sa stiu cam ce am de facut am acutualizat driverele la pc am updatat pc la zi si nimic alte jocuri imi merg wot nu-mi merge am 3 gb rami placa video amd radeon R7 240 1 GB GDDR5 128 BIT processor amd athlon 64 x2 5400 3.2 ghz va rog daca stiti ajutati-ma si pe mine

1 răspuns:
| EneCristian a răspuns:

Problema poate fi de la softul de joc dezinstaleaza si instaleaza din nou, mai poti incerca sa il termini din task manager aplications.