| adrianu93 a întrebat:

am un AMD Athlon II X3 Processor 3.30GHz, 4GB ram si placa video ATI Radeon HD 5450 de 1G. aproape toate jocurile imi merg foarte greu desi procesorul si RAMi sunt la jumatate din capacitate...nu inteleg care ii problema. Daca puteti sa ma ajutati,v-as fi recunoscator!big grin

3 răspunsuri:
| Andrei7520152 a răspuns:

Din cate stiu eu, Windows XP recunoaste doar 3 GB ram maxim. Daca folosesti VISTA, win 7, atunci n'am idee. Parca placile ram ar trebui sa fie de aceeasi tip (ex DDR 2, DDR 3)

| adrianu93 explică (pentru Andrei7520152):

Is de acelasi tip! Am windows 7- 64 bit. nu stiu ce poate avea. Daca stie cineva, pls HELP!

| adrianu93 explică (pentru adrianu93):

Nu stie nimeni?sad