| Drew69 a întrebat:

Salut, am si eu o problema. De cateva zile, imi merge laptop-ul foarte prost. Abia imi incarca paginile pe internet, abia imi deschide o imagine, la fel si o melodie. Ce are? Chiar nu inteleg... Precizez, am descarcat Photoshop acum 3 zile si de atunci imi merge greu, l-am dezinstalat, dar la fel. Astept pareri! Funda celui care da raspunsul cel mai bun!

2 răspunsuri:
| Ryoo a răspuns:

Probabil că ai un virus. fă o scanare sa fii sigur

| Drew69 explică (pentru Ryoo):

Am facut scanare, la fel... Chiar nu inteleg ce are. straight face