| SirrRock a întrebat:

Am si eu o problema in legatura cu internetul...Mi-am instalat windowsul (xp sp3) acum 2 zile si nu inteleg de ce paginile din browser se incarca extrem de greu (google chrome) cand intru in chrome primul tab adica prima pagina "www.google.ro" apoi daca dau + sa deschid un tab nou si inroduc o adresa de exemplu"www.youtube.com" stau aprox 2 minute pana se incarca. sa numai zic de videoclipurile de pe youtube.se misca groaznic.in reluarea reluarii:| precizez ca am net de la click net/modem/windowx xp sp3/ Nu inteleg dc merge asa prost. inainte pana sa instalez windowsul mergea perfect.se incarca imediat nu aveam probleme pls un raspuns

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Instaleaza driverul. Cand ti-ai bagat net ti-a dat un Cd, instaleaza-l pe ala.