| xZer0x a întrebat:

Salut, am si eu o problema. De curand o cunostiinta mi-a dat un laptop sa il reformatez.Ideea e ca windows 10 merge destul de rau pe el, windows 7 merge foarte bine dar nu functioneaza USB-ul si internetul(nici prin cablu nici wireless). Am instalat si drivere, m-am uitat prin BIOS si pare totul ok, aveti cumva idee ce i-as putea face?

1 răspuns:
| LPCTSTR a răspuns:

Cel mai probabil daca ai windows pirata este posibil sa fie corupt. Cauta alt windows doar ca unul cumparat si incearca sa il instalezi.
Si... cum sa iti zic. Cam esti vinovat pebtru ca nu mai merge USB-ul si celelalte, asa ca eu iti sugerez ca pe viitor sa nu mai reformatezi calculatoare cum nici eu nu ma mai duc. Am patit, doar ca tot Windowsul era corupt si nu puteai deschide programe.