| EdwardEtc a întrebat:

De curand mi-am instalat windows 7 home premium, wireless-ul imi merge dar internetul prin cablu nu.Ce pot face?

Răspuns Câştigător
| Mann02 a răspuns:

Du-te in device manager si vezi daca placa de retea ti-e instalata, daca nu e instalata iti trebuie driver pentru ca altfel nu o sa iti recunoasca cablul...

| EdwardEtc explică (pentru Mann02):

Scrie ca am instalate IntelR - Wireless -N100 si Microsoft WiFi Miniport Adapter, am incercat si cu cablul meu de acasa si de la un prieten, dar numai wireless-ul merge

| Mann02 a răspuns (pentru EdwardEtc):

Dar la other devices ai ceva?

| EdwardEtc explică (pentru Mann02):

Gata am gasit pe site-ul de la ASUS un driver care imi lipsea.Mersi pentru ajutor

| Mann02 a răspuns (pentru EdwardEtc):

Ai vazutwinking ma gandeam eu ca asta e problema happy... numai binewinking