| RichRoll a întrebat:

Am o problema, am un laptop HP pe care nu merge internetul. Nici wireless nici prin cablu. Nu stiu care e modelul laptopului sau a placii de retea. Vreo idee ce pot face pentru internet? Am reinstalat windowsu si probabil nu s-au instalat ceva drivere. In device manager imi apar cateva casute cu semnul intrebarii dar nu stiu sigur ce sa fac. Dau funa!

2 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Fara sa aflii modelul laptopului, nu ai cum. Poate sa-l desfaci sa te uiti pe placa de baza.Incearca sa folosesti niste programe gen "Driver detective/Everest".

| Baltazar77 a răspuns:

Pai ai putea sa te duci la magazinul de unde ai luat leptopul si sa intrebi ce model este