| MoTTyOn a întrebat:

Salut am si eu o problema... de exemplu metin2hammer cad il descarca so vreau sa-l extrag din arhiva///[WINRAR] mi se extrage numai cateva fisiere/// si am incercat sa extrag in toate felurile /// si tot cateva fisiere imi extrage. ore ce sa fac.sa mi-l instalez din nou? dau funda la cele mai bune raspunsuri!

2 răspunsuri:
| MoTTyOn explică:

Ok mersi frumos!big grin

| D1vina a răspuns:

Am ajut si eu hammer si mie mi-a mers din a 4 oara deci instaleazatil din nouu panee merceeeeeee.