| galedorin a întrebat:

Am si eu o problema la Counter Strike 1.6! Nu stiu ce am facut, dar, la orice versiune de Counter Strike, descarcata de pe internet, cand intru in joc, ma redirectioneaza pe un sever anume.Am incercat si cu Counter Strike 1.6 de pe steam si e la fel.Nu stiu ca sa fac.Si cand dau la Find Server, si vreau sa intru pe un server din lista,pe oricare, ma redirectioneaza pe acelasi server!

Răspuns Câştigător
| Costy9991 a răspuns:

Descarca nVidia E7, E8 depinde care- iti place tie, bafta.

4 răspunsuri:
| galedorin explică (pentru Costy9991):

Daca ai putea sa imi dai un link big grin

| galedorin explică (pentru Costy9991):

E la fel si acest cs.merge prima zi cand il instalez si a doua zi nu mai merge

| Costy9991 a răspuns (pentru galedorin):

Inseamna ca e de la pc.