| Ionutzstelistu62 a întrebat:

Salutare...pai sa va zic am o problema cu winnaru, cand vreau sa dezarhivez ceva imi apare eroarea asta http://imageshack.us/photo/my-images/254/70577761.png/ am incercat sa il reinstalez dar degeaba tot asa apare. Cine ma poate ajuta add ionut.stelistu62 pls

Răspuns Câştigător
| DeyCj a răspuns:

E ceva de la aplicație, sau ce vrei să dezarhivezi nu sunt arhive sau anul au fost arhivate cum trebuie.\
recomand 7Zip. este mult mai de calitate decât winrar și ghici ce? e soft liber(necomercial) oppen source și gratis.Succes

| Ionutzstelistu62 explică (pentru DeyCj):

Mersi mult merge cu 7zip nu mai da eroare big grin

1 răspuns: