| madutuuu a întrebat:

Am si eu o problema mi-am cumparat un stik si vreau sa bag melodii pe el, dar dupa ce le copiez si scot stikul din pc, il bag iar si melodia nu ruleaza nu incepe sa cinte care ar fi problema. Dau funda.

1 răspuns:
| FlorinDiablo a răspuns:

Cred ca problema e urmatoarea: Stickul este formatat in NTFS si din moment ce-l scoti nu se salveaza ai 2 optiuni: ori il faci in FAT32 ori il lasi asa si dupa ce pui melodiile pe el te pozitionez in my computer unde iti apare, da click dreapta pe el si eject si o sa iti ramane datele pe el.