| Stan_Liviu_1976 a întrebat:

Cum sa pun melodii de pe laptop pe stik avand in vedere ca stikul este vechi si am instalat aplicatia winamp.

2 răspunsuri:
| Bizon95 a răspuns:

Copy/paste ca orice alt fisier
winamp-ul nu are nici o legatura, OARECARE!

| Sufletzelll a răspuns:

Selectezi melodia. dai click dreapta apoi dai la copy. mergi in folderul de stick si dai click dreapta. apoi dai paste. si se copie pe stick. poti selecta fisiere multiple ca sa iti fie mai usor. alegi prima melodie si tii apasat SHIFT. apoi apesi pe ultima melodie (tii shift-ul apasat) si se va selecta toate melodiile. apesi click dreapta alegi COPY. mergi pe stick si apesi PASTE.