| Roupses a întrebat:

Am si eu o problema. Mi-am luat Gta V de pe Steam si dupa ce l-am instalat am inteles ca trebuie sa inatalez social club. Am instalat ( dar nu imi aparea nicio aplicatie noua) si apoi cand am intrat pe joc zicea ca :" Social club update service unavailable. ", iar la offline zicea ca nu m-am mai conectat in trecut si nu ma lasa. Am incercat tot de pe forum rockstar. Pls vreo solutie? DAU FUNDA!

1 răspuns:
| NuEsteNevoie a răspuns:

Probabil ca au picat serverele Social Club, am patit eu, dar am reinstalat windowsul si a mers, dar asa mi-a zis un prieten ca era serverele picate