| Narcis1997 a întrebat:

Salut am si eu o problema si nu stiu sa o rezolv am descarcat fifa 07 si imi cere parola la winrar cand vreau sa montez jocul in deamon tools va rog mult ajutati-ma incerc de zile bune sa rezolv problema am incercat sa si descarc parola dupa net si tot nu fnctioneaza ajutati-ma CU PROBLEMA ASTA VA ROG SI PROMIT SA DAU FUNDA! MULTUMESC!

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Ai descarcat o versiune proasta care probabil vrea survey ca sa iti dea parola. Daca vrei iti trimit link bun prin mesaj privat.

| georgeenglezu2016 a răspuns:

Dezinstaleaza acel winrar si intra pe ninite.com si acolo vei avea orice program pe care ti-l doresti