| YoYoIonut a întrebat:

Am si eu o problema si sper ca cineva ma va ajuta. La cs 1, 6 nu-mi merge coduri stie cumva cineva de ce? Am badboy 4.2 dau LOAD HACK intru in cs si degeaba dau end del insert si degeaba.Nu-mi merge niciun cod.Ma puteti ajuta? Uni zic ca cica trebuie sa am ce protocol 47 sau 48 dar pe niciunu nu merge. Odata mi-am loat in cs si merge dar acum nu mai stiu siteul. Ma ajutati va rog? funda si vot pentru primul raspuns care ma poate ajuta. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| alynutzuthau a răspuns:

Sall. daca vrei sa iti mearga codurile iti trebuie sa ai windows xp! si sa ai cs 1.6 extream. cs 1.6 lant final sau cs 1.6 carbon! imi dai funda? plzzz

1 răspuns:
| sNaK333 a răspuns:

Sall! Daca vrei sa iti mearga codurile trebuie sa ai alt cs in afara de normal.
Eu iti recomand cs 1.6 eXtream sau cs 1.6 Carbon