| EmYyYEmilian a întrebat:

Am o problema sper sa ma ajutati! Am Cs 1.6 lant final si simplu, mi-am luat codul badboy am urmarit cu atentie instructiunile dar nu merge intri in el dau pe butonul "load" si intru in cs si dau pe tasta End si nu apare nimica. imi puteti da si mie un link cu un cs care merge 100%? Sau sa ma ajutati sa-l fac pe lant sau simplu. FundaVOT! VA ROG

5 răspunsuri:
| Annitu30 a răspuns:

Da-mi pm ca te ajut eu

| Ghinea_Alin_1998 a răspuns:

Incearca sa schimbi in modul softwehare

| EmYyYEmilian explică:

Gata am gasit. nici pe lant nici pe alt cs nu mi-a mers doar pe cs bestial... big grin

| Jynque a răspuns:

Trebuie Sa Apesi pe Tasta "Insert" Ca sa ti se activeze.

| cOsmania a răspuns:

Pai in primul rand trebuie sa ai cs LANT pe altfel de c.s am incercat si nu merge, cunosc problema ta e sigur de firewall