| NeBy a întrebat:

Salut am si eu o rugaminte pentru cine vrea sa ma ajute. Am reformatat leptopul am windows 7 mi sa actualizat toate programele si vreau sa intru in metin2HD si nu pot imi zice sorry no suport 3d etc. nici macar nu pot schimba grafica jocului sau ceva de genu am incercat sa downloadez mai multe drivere si degeaba daca sunteti amabili si puteti sa ma ajutati si pe mine in problema asta v-as fii recunoscator sau daca puteti sa imi dati un link ceva sa downloadez un anumit driver Va rog frumos daca puteti sa ma ajutati. RESPECT Celui care Imi raspunde

3 răspunsuri:
| Darky_6078 a răspuns:

Tu cand ti-ai cumparat laptopul nu ai primit niste cd-uri? Daca nu atunci te rog specifica RAM, PLACA VIDEO, PROCESORUL happy

| Darky_6078 a răspuns:

Descarcati un DRIVER VIDEO (Depinde de placa video) de pe internetwinking Dupa ce il instalezi o sa iti mearga happy

| NeBy explică:

Pai Ram : 4 GB placa video 512 procesor premium (R) Dual ' Core CPU T4500 @ 2. 30GHz si in loc sa imi apara normal 32 bit imi apare ca am 8