| NeBy a întrebat:

am si eu o rugaminte la voii daca ma ajutati. am reformatat leptopul Samsung R530. si am si eu nevoie de driverul placa video. pentru windows 7 (32bit) cine ma ajuta sa imi dea si mie un link sa il downloadez dau funda PLEASE

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Undeva mai jos scrie si pentru 32 si pentru 64 biti: http://www.laptop-software.com/......7-drivers/

| NeBy explică:

Nu merge sa downloadez te rog da-mi add la id mascatu_micro4 daca poti sa imi trimiti tu pe mess please