| ElemenTz0r a întrebat:

Salut am si eu problema la jocul metin2ro. Dau sa il instalez si imi da eroarea asta : "Conexiunea la serverul de download a fost intrerupta. Eroare de download. Poti reincepe descarcarea apasand butonul inainte, sau restartand programul, dar asigurate ca esti conectat la internet." Eu sunt conecntat la internet nu inteleg care e problema. FUNDA? Va rog ajutati-ma. Eu l-am avut instalat acum ceva timp si l-am dezinstalat si acum nu mai merge instalarea.

1 răspuns:
| KarinaD a răspuns:

Şi mie mi-a făcut de vreo 2 ori aşa, dar a3a oară mi-a mers. Apasă butonul Inainte şi mai încearcă, dacă nu dă un restart şi vezi ce face.